Κωδικός: ACTOSS-7165/OSIO
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
ΚΩΔΙΚΟΣ
ACTOSS-7165/OSIO
Ενημέρωση όταν είναι σε απόθεμα
ΗΧΕΙΑ 2 ΔΡΟΜΩΝ 6,5inc 165mm ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ 200W 86dB OSIO - 2 ΤΕΜ.
Στρογγυλά ηχεία αυτοκινήτου 2 δρόμων με ισχύ 200 W και διάμετρο 16.5 εκατοστά.
Διάμετρος: 165 mm / 6.5 ″ Ευαισθησία: 88 dB / V / M
Μέγιστη ισχύς: 200W Μαγνήτης: 10 oz (80 x 15 mm)
Αντίσταση: 4 Ohms Κώνος 6.5″ PP injection με μαλακό περίβλημα
Επαργυρωμένο voice coil ASV 25 mm High Temp Tweeter 32 mm PEI