LED Μπάρα 36 Watt 10-30 Volt DC Ψυχρό Λευκό 30 Μοίρες FZHAL200
Κωδικός: FZHAL200
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
ΚΩΔΙΚΟΣ
FZHAL200
Ενημέρωση όταν είναι σε απόθεμα
Xαρακτηριστικά:
Τεχνικά χαρακτηριστικά Προβολέας EPISTAR 36 Watt Υψηλής Ισχύος 10-30 Volt:
Χρώμα: Λευκό
Θερμοκρασία Χρώματος: 6000k Λευκό
Watt: 36W
Lumen: 2100 LM το Λευκό Χρώμα.
Τάση: 10-30V DC
Μοίρες: 30°
Μήκος: 200mm - Πλάτος: 70mm - Ύψος: 80mm